Friday, August 19, 2016

Linane kleit Mariele / Linen dress for Marie

Meie Marie on 100% tüdruk, kelle seljas näeb kõige rohkem kleite ja seelikuid. Kui teinekord olukord nõuab pükste kandmist, siis läheb mul tavaliselt väga kaua aega, et teda veenda pükse jalga panema - ja väga tihti lõpeb see veenmine sellega, et ma annan alla ja Marie paneb selga ikkagi mõne kleidi või seeliku... Kui ma nüüd ausalt ütlen, siis on ju tore, et üks väike tüdruk armastab kleite ja seelikuid. Ma armastan ka, ja kui teinekord olukord ei nõuaks, siis ma hea meelega kannaksin iga päev kleite või seelikuid.

Olen tema jaoks viimasel ajal rohkem õmmelnud kui enda jaoks. Suvel valmis linane kleit, mille lõike võtsin sellest raamatust ning kangaks kasutasin kunagi kaltsukast ostetud linase kostüümi vesti osa. Kleit sai veidi suur, aga küll ta järgi kasvab ;)
---
Marie is 100% girly girl, she loves dresses and skirts most of all. If I sometimes ask her to put on trousers then I must convince her - and very often, it ends up me giving up and she putting on a dress or a skirt again. I actually think it is lovely that a small girl loves to dress like that. I love dresses and skirts as well and wear them very often, actually.

Lately I have sewed mostly for Marie and less for myself. I sewed that linen dress to Marie in summer. I took the pattern from that book and for the fabric used a linen costume's vest that I once bought from the 2nd hand shop. The dress is still a bit big for her but she grows up fast;)

No comments: